Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
40.98%
50 40.98%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
31.15%
38 31.15%
Nie, jestem przeciwny
15.57%
19 15.57%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.30%
15 12.30%
Razem 122 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
Drogi Dragulo, ZaKotem pytał się o nienormalnie ubierajacych sie homo, to mu takowych pokazałem. Jeśli dla ciebie jest to normalny styl ubierania się, to ubierz się tak samo idąc do roboty. Przecież ty nie masz kija w dupie - w przeciwieństwie do drętwego lumbera.

Paradowanie z cycami na wierzchu też normalne nie jest i nigdy czegoś takiego w jakimkolwiek polskim mieście nie widziałem. Chyba, że kobita karmi dziecię no ale po karmieniu chowa cyca i nie lata z nim na wierzchu po mieście. Jeśli w Brazylii jest to normalnosciowy standard to poka zdjęcia z centrum Rio, ale nie z parady tylkp z dnia powszedniego. :-)
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
---
Odpowiedz
No problem polega wlaśnie na tym, że mimo jakiegoś gejowskiego pierwiastka w naszym społeczeństwie nie da się zobaczyć kogokolwiek ubranego nienormalnie w dniu powszednim. Więc mamy tylko te parady, na których najwyraźniej obowiązują te same zasady co na konwentach, czy halloween, tj ludzie ubierają się w śmieszny sposób. I co z tego?
"Obrońcy" życia = mordercy kobiet

"Sranie na meczet jako wyraz pogardy, który ma dotrzeć do świadomości innych takze jest przejawem patriotyzmu." - Krystkon
Odpowiedz
No właśnie chodzi mi o to żeby się tak halloweenowo nie ubierali, bo se psują wizerunek. Ci z parady z Krakowa jakoś to rozumieją. W przeciwieństwie do tych z Warszawy...
---
Odpowiedz
Z cyckami chyba w Warszawie nie biegają. Była jakaś afera właśnie dlatego, że organizatorzy wyprosili laskę, która chciała maszerować z cyckam na wierzchu. A sugerowanie strojami, że chodzi o karnawałową zabawę rzeczywiście może sprawiać wrażenie, że to tylko zabawa, a nie poważne sprawy. Zresztą widziałam, że dyskusje na ten temat trwaja od dawna.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Już ci zwracał uwagę Kot zza Kota, że w Krakowie żadnejparady nie było a marsz równości. Czyli organizacja inna i cele pewnie przyświecały inne też. Zresztą już sama nazwa wskazuje. Wyobrażasz sobie ONRowców zapisujących się na Paradę Niepodległości?

"Sranie na meczet jako wyraz pogardy, który ma dotrzeć do świadomości innych takze jest przejawem patriotyzmu." - Krystkon
Odpowiedz
(29.07.2017, 06:35)lumberjack napisał(a): Paradowanie z cycami na wierzchu też normalne nie jest i nigdy czegoś takiego w jakimkolwiek polskim mieście nie widziałem.

A szkoda. Wolałbym niż epatowanie wywalonym mięśniem piwnym w skarpetach do sandałów.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(29.07.2017, 20:45)Sofeicz napisał(a): A szkoda. Wolałbym niż epatowanie wywalonym mięśniem piwnym w skarpetach do sandałów.

No zwłaszcza jak sobie 80-letnie babcie z długimi rozciągniętymi do kolan cycochami wezmą twoje słowa do serca, to na pewno będziesz zachwycony. Żeby ci sprawić jeszcze więcej radości złapie cię w końcu któraś na takiego cycocha jak na lasso.

(29.07.2017, 18:40)Dragula napisał(a): Już ci zwracał uwagę Kot zza Kota, że w Krakowie żadnejparady nie było a marsz równości.

Ale kurwa no ja żem tępy prosty chłop. Dla mnie marsz i parada to jeden chuj.

(29.07.2017, 18:40)Dragula napisał(a): Czyli organizacja inna i cele pewnie przyświecały inne też.

Czyli jedna organizacja działa na rzecz interesów homoseksualistów, a druga działa na szkodę ich wizerunku oraz trywializuje ich postulaty.

(29.07.2017, 18:40)Dragula napisał(a): Zresztą już sama nazwa wskazuje. Wyobrażasz sobie ONRowców zapisujących się na Paradę Niepodległości?

Kurde w Gdańsku co rok jest organizowana Parada Niepodległości i nacjonaliści też se na nią przychodzą.
---
Odpowiedz
To se umiejętnie słowa dobierają. Do tej pory myślałem, że marszują głównie

Odpowiedz
Skojarzyło mi się z tym tematem:

Odpowiedz
Youtubera która jest trans również ma złe zdanie o paradach. Ale można to chyba traktować jako jedną wypowiedź z powyższym filmikiem ponieważ wygląda na to że były tam razem. Niemniej jednak jako że jest trans to tu wrzucę. Żeby nie było że tylko cis-white-scum mają problem.

Odpowiedz
Każdy ma z czymś problem.
Ja mam z pijackimi nocnymi rajdami łódzkich kiboli.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
No widzisz, magicvortex, Twój problem jest wydumany w porównaniu z problemem Sofeicza. Tobie geje nie paradują (w sensie Gay Pride parady) nocą pod nosem.
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
Ja tu nie mówię nic o swoich poglądach. Ja dorzucam tylko przykłady dlaczego niektórym ludziom (w tym na przykład trans) takie parady przeszkadzają. Wiesz, spojrzenie z innej perspektywy. Poza tym jeśli mówię to o temacie ogólnie, światowo, a nie "w moim mieście nie widziałem to problem nie istnieje".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości