Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
41.32%
50 41.32%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
31.40%
38 31.40%
Nie, jestem przeciwny
14.88%
18 14.88%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.40%
15 12.40%
Razem 121 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
(13.07.2017, 22:44)Sofeicz napisał(a): Ale właściwie heterofaceci powinni generalnie być zadowoleni z istnienia homofacetów, bo dzięki temu odpada im część konkurencji do zdobywania kobiet.
No nie?

Logicznie, tak. Ale nie spodziewasz się chyba logiki po buraku? Burak nie myśli, tylko kojarzy. A gejostwo kojarzy mu się od razu z seksem, bo to prosty instynkt i łatwy do kojarzenia, a seks gejów oczywiście kojarzy się z analem. W kulturze opartej na agresji i dominacji, np. w więzieniu, posuwanie w dupę nie ma nic wspólnego z seksem, lecz jest sposobem na maksymalne upokorzenie zdominowanego osobnika i wykluczenie go z normalnej hierarchii. Większość ludzi dosłownie takich rzeczy oczywiście nie robi, ale ten sam schemat jest zachowany w wulgarnym języku. Wyrażenie "pierdolić kogoś" nie znaczy przecież "uważać kogoś za nadzwyczaj atrakcyjnego". Dla człowieka prymitywnego, głównie samca, gej jest więc kimś postawionym najniżej, jak tylko możliwe, kim WYPADA pogardzać i okazywać to publicznie, żeby inny samiec aby nie pomyślał, że mamy z pariasem coś wspólnego.
Odpowiedz
(14.07.2017, 11:12)ZaKotem napisał(a): np. w więzieniu, posuwanie w dupę nie ma nic wspólnego z seksem,

O ile z resztą posta się zgadzam, tak tutaj nie do końca. Nazywamy to homoseksualizmem zastępczym - ten jego rodzaj pojawia się, gdy nie ma możliwości uprawiania seksu z osobą płci przeciwnej i w jakimś stopniu jest to zaspokajanie swoich potrzeb.
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło. W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył! - Stanisław Lem
Odpowiedz
ZaKotem

Cytat:A gejostwo kojarzy mu się od razu z seksem, bo to prosty instynkt i łatwy do kojarzenia, a seks gejów oczywiście kojarzy się z analem. W kulturze opartej na agresji i dominacji, np. w więzieniu, posuwanie w dupę nie ma nic wspólnego z seksem, lecz jest sposobem na maksymalne upokorzenie zdominowanego osobnika i wykluczenie go z normalnej hierarchii.

Niestety, jest to prawdziwy obraz odbioru i oceny homoseksualistów przez część społeczeństwa, szczególnie tę silnie skatolicyzowaną (jest takie słowo? tylko 195 wyników w googlach). Tu z góry przepraszam tych katolików, którzy poczuli się moim stwierdzeniem dotknięci, bo takich odczuć nie mieli ani opinii nie wysnuwali. Oczywiście, wszelkie uogólnienia są krzywdzące. Niemniej jednak wiele razy spotykałam się ze sprowadzaniem związków homoseksualnych i działań na rzecz praw gejów i lesbijek do odniesień do seksu analnego u osób deklarujących silne związki z KK. Taka analna fiksacja, której przykładem może być forumowy Gladiator - odbyt wtrącił nawet do wątku o Trumpie. Jak się chce to się potrafi.
Skąd ta fiksacja? Nie mam pojęcia. Być może - to moje gdybanie - jest skutkiem próby doskoczenia do restrykcyjnego, nomen omen, stosunku KK do życia seksualnego. Obostrzenia, zakazy i nakazy mogą prowadzić do frustracji, ta zaś może prowadzić do fantazji na temat cudzego życia seksualnego. Najlepiej takiego, które jest odległe od własnego. Stąd fiksacyjny odbyt u Gladiatora, to jest chciałam napisać, w jego wypowiedzi o Trumpie.
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
"fiksacyjny odbyt u Gladiatora" - myśl dnia a nawet tygodnia.
Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(20.07.2017, 17:34)znaLezczyni napisał(a): Niestety, jest to prawdziwy obraz odbioru i oceny homoseksualistów przez część społeczeństwa, szczególnie tę silnie skatolicyzowaną (jest takie słowo? tylko 195 wyników w googlach). Tu z góry przepraszam tych katolików, którzy poczuli się moim stwierdzeniem dotknięci, bo takich odczuć nie mieli ani opinii nie wysnuwali. Oczywiście, wszelkie uogólnienia są krzywdzące. Niemniej jednak wiele razy spotykałam się ze sprowadzaniem związków homoseksualnych i działań na rzecz praw gejów i lesbijek do odniesień do seksu analnego

Niech geje zaczną robić parady równości, na których społeczeństwo zobaczy normalnie ubranych i zachowujących się ludzi, to poprawią swój wizerunek. Jeśli geje robią parady, które są pochodem półnagich cudaków rodem z pokazu cyrkowych osobliwości, to się nie dziwię, że są postrzegani przez pryzmat swojej seksualności. I wcale nie trzeba wciskać wszędzie tego złowrogiego KK, żeby wyjaśnić jakieś zjawisko. Tym bardziej, że Polacy przestrzegają tylko katolickie obrzędy, a nie moralność. Jest tylko mała garstka, tych, którzy starają się żyć zgodnie z katolicką moralnością.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
Odpowiedz
No jakoś bardzo się lubią powoływać na katolicką moralność, kiedy mogą wytknąć czyjąś nienormalność. Choć nie wiem, czy to KK jest źródłem polskiej homofobii, czy po prostu homofobom wygodnie mieć katolicką wykładnię pod ręką. Skoro homoseksualistów określa się m. In. Sodomitami, to chyba jakiś wpływ jedynej słusznej wiary jest.
"Obrońcy" życia = mordercy kobiet

"Sranie na meczet jako wyraz pogardy, który ma dotrzeć do świadomości innych takze jest przejawem patriotyzmu." - Krystkon
Odpowiedz
(21.07.2017, 18:35)Dragula napisał(a): Choć nie wiem, czy to KK jest źródłem polskiej homofobii, czy po prostu homofobom wygodnie mieć katolicką wykładnię pod ręką.  

Myślę, że to drugie.

(21.07.2017, 18:35)Dragula napisał(a): Skoro homoseksualistów określa się m. In. Sodomitami, to chyba jakiś wpływ jedynej słusznej wiary jest.

Nom, na pewno jakiś jest. Chociaż nie znam chrześcijan z jakąś antyhomosiową manią. Prędzej bym umiał podać przykłady narodowców lub miłośników Adolfa H.

Narodowe Odrodzenie Polski miało kiedyś nawet taką ogólnopolską akcję i plakaty:

[Obrazek: 537.jpg]
Odpowiedz
Wiecie, można nic nie mieć do orientacji seksualnej, natomiast dużo mieć do publicznego obnażania się i rozwiązłości. Jakby była parada heteroseksualna w której chodziliby półnadzy ludzie udający że uprawiają seks to też byłoby oburzenie mimo że to przecież nie byłaby heterofobia.
Odpowiedz
Mówisz, jakby co godzinę paradowali koło ciebie jacyś hedonistyczni homo.
Jakoś mnie omijają. A szkoda.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
ZnaLezczyni napisała

Cytat:Skąd ta fiksacja? Nie mam pojęcia. Być może - to moje gdybanie - jest skutkiem próby doskoczenia do restrykcyjnego, nomen omen, stosunku KK do życia seksualnego. Obostrzenia, zakazy i nakazy mogą prowadzić do frustracji, ta zaś może prowadzić do fantazji na temat cudzego życia seksualnego. Najlepiej takiego, które jest odległe od własnego. Stąd fiksacyjny odbyt u Gladiatora, to jest chciałam napisać, w jego wypowiedzi o Trumpie.

Popieram Sofeicza, myśl tygodnia, ba może nawet roku zostanie.... Chory 

W tej poważnej sytuacji muszę złożyć oświadczenie:

Oświadczam wszem wobec, że podczas badania prostaty urolog nie stwierdził u mnie żadnej fiksacyjności odbytu oraz nie zaznałem podczas owego  badania żadnej rozkoszy. Duży uśmiech

Teraz przejdźmy do tematu:

Być może - to moje gdybanie - jest skutkiem próby doskoczenia do restrykcyjnego, nomen omen, stosunku KK do życia seksualnego Obostrzenia, zakazy i nakazy mogą prowadzić do frustracji, ta zaś może prowadzić do fantazji na temat cudzego życia seksualnego. Najlepiej takiego, które jest odległe od własnego

Konstrukcja tej myśli oparta na tzw psychuszce  psychiatrów z KGB. Polegała ona na wmawianiu opozycjonistom, że są chorzy umysłowo protestując przeciw systemowi. Sam pomysł ma wcześniejsze konotacje, wymyślili go Chińczycy i stosowali podczas wojny koreańskiej na amerykańskich jeńcach. Oprawcy wmawiali im, że są lekarzami, a jeńcy pacjentami, których leczą z kapitalistycznego myślenia. Taki obóz reedukacyjny. (obecnie to zabronione) Współcześnie zaś objawia się to wmawianiem, że ludzie normalni powinni sie wstydzić krytyki wszelkiej dewiacji. Wmawiania się im tego typu myśli i nieistotnym jest tu prawda, rzeczywistość. Istotnym jest narracja tworząca określoną atmosferę.
Cóż, utrzymując się w konwencji odpowiedzieć można tylko - nie sądźmy innych po sobie.

Przykład uniwersalnego wykorzystania odbytu, jest w tym wszystkim coś na rzeczy. Poniżej najświeższe zdjęcie z barcelońskiej Gay Pride.

[Obrazek: barcellona.jpg?resize=750%2C1334]

Takie publiczne eksponowanie seksualności musi mieć w podłożu jakieś psychiczne skrzywienia, normalni ludzie tak nie robią. Mogę zrozumieć pułapkę w jakiej znaleźli sie ci ludzie często wypominający Bogu dlaczego to ich spotkało i co mają rozbić. Wszystko wokół jest inaczej niż oni czują. Nie jest to łatwy problem do rozwiązania, bo przyzwolenie prowadzi do zwiększania się ilości ludzi z zaburzeniami, czyli pogorszenia sytuacji.

Restrykcyjność KK, obostrzenia , zakazy
mają prowadzić do frustracji? To chyba żart..... Moralność, normy etyczne są efektem rozumu kierującego sie określonym przesłaniem. Jeśli to się odrzuci następuje zezwierzęcenie czego przykładem skrajnym jest osobnik powyżej. Gdyby postawić koło niego pawiana, to goła małpa miałaby takie same opory bycia publicznie nagą co ów "wyzwolony" nieszczęśnik. Przekonanie, że odrzucenie wszelkich norm uchroni przed frustracją jest irracjonalne. W tym momencie pozostaje sie dosłownie zwierzęciem szarpanym i niesionym przez instynkty, a człowiek zrównany ze zwierzęciem nie jest w stanie ich opanować. Totalny absurd. Człowieczeństwo jest określonym sposobem zachowania i postępowania, zwierzęta nie mają norm postępowania, zakazów, nakazów i restrykcji. Ich brak prowadzi właśnie do powstania  zaburzeń i takich sytuacji jak na zdjęciu.
Odpowiedz
Nic dodać, nic ująć.Chociaż.......może ten gość z flagą to jakiś prowokator?
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"

Księga Przysłów 15,32-33

Niektórzy nie wierzą w osobowego Boga, gdyż nie mieści się on w kategorii 'przypadek'
Odpowiedz
(21.07.2017, 18:14)lumberjack napisał(a): Niech geje zaczną robić parady równości, na których społeczeństwo zobaczy normalnie ubranych i zachowujących się ludzi, to poprawią swój wizerunek. Jeśli geje robią parady, które są pochodem półnagich cudaków rodem z pokazu cyrkowych osobliwości, to się nie dziwię, że są postrzegani przez pryzmat swojej seksualności. I wcale nie trzeba wciskać wszędzie tego złowrogiego KK, żeby wyjaśnić jakieś zjawisko. Tym bardziej, że Polacy przestrzegają tylko katolickie obrzędy, a nie moralność. Jest tylko mała garstka, tych, którzy starają się żyć zgodnie z katolicką moralnością.

Tu są zdjęcia z ostatniego Marszu (nie "parady") Równości w Krakowie, który zresztą na własne oczy widziałem.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci...,23789742/

Proszę powiedzieć, którzy są ubrani i zachowują się nienormalnie. Moim zdaniem ci za kordonem policyjnym. Gladiator musiał aż do Barcelony jechać, żeby stamtąd przywieźć zdjęcie nienormalnego geja. A ty gdzie ich widziałeś, że taki ci się ukształtował wizerunek?
Odpowiedz
Znajomi, którzy chodzą na parady w Polsce, zamieszczają zwykle zdjęcia całkiem normalnych ludzi. Udziwnionymi zdjęciami natomiast najbardziej epatują prawicowe portale oraz znajomi, którzy udostępniają stamtąd zdjęcia. Najczęściej są pościągane z innych krajów, chyba że z trudem znajdą coś na jakimś zdjęciu z Polski i natychmiast obiega to pół internetu.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
ZaKotem,

Cytat:A gejostwo kojarzy mu się od razu z seksem, bo to prosty instynkt i łatwy do kojarzenia, a seks gejów oczywiście kojarzy się z analem. W kulturze opartej na agresji i dominacji, np. w więzieniu, posuwanie w dupę nie ma nic wspólnego z seksem, lecz jest sposobem na maksymalne upokorzenie zdominowanego osobnika i wykluczenie go z normalnej hierarchii.
Równie łatwo kojarzyć z seksem heteryctwo, wystarczy przywołać parki tulące się do siebie w miejscach publicznych, czy publicznie uprawiające seks:
[Obrazek: 080796634450d2e668302d324a6995a4891bac29]

Konia z rzędem temu, kto udowodni, że seks hetero nie może być postrzegany jako równie obrzydliwy co seks homo. Przypominam, że seks analny nie jest przypisany wyłącznie homoseksualistom. To samo dotyczy seksu jako sposobu poniżania i upokarzania - gwałcenie kobiet, zwłaszcza gwałcenie kobiet wroga, od niepamiętnych czasów służyło przede wszystkim właśnie temu.
Z tą jedną różnicą, że gwałcącym chodziło tyleż o upokorzenie kobiet, co i poniżenie pokonanych mężczyzn.
Odpowiedz
Gladiator wpisz w google słowo "nudysta". Niestety wszystkie rasy, płci i orientacje są tak samo nienormalne, jak się kolejny raz okazuje. Nie dziękuj za kolejne poszerzenie horyzontów.
Jeśli chodzi o zapobieganie rozwoju tej straszliwej choroby w naszym spoleczeństwie, od której benzyna drożeje, cukier znika z półek a latem pada grad, to musisz chyba aborcję wdrożyć.

Właściwie to czegoś mnie ten pan ze zdjęcia nauczył dzisiaj. Że niestety można tracić energię, czas i rozum, na wyprodukowanie krytycznego elaboratu na temat tego co kto trzyma w dupie
"Obrońcy" życia = mordercy kobiet

"Sranie na meczet jako wyraz pogardy, który ma dotrzeć do świadomości innych takze jest przejawem patriotyzmu." - Krystkon
Odpowiedz
(24.07.2017, 08:10)ZaKotem napisał(a): A ty gdzie ich widziałeś, że taki ci się ukształtował wizerunek?

Nie mam tak ukształtowanego wizerunku. Jestem homoneutralny tak samo jak jestem heteroneutralny - w sensie, że nie patrzę na ludzi przez pryzmat tego, w jaki sposób lubią się łomotać czy też grzmocić, patrzę tylko na to czy są chujami czy nie są.

(24.07.2017, 08:10)ZaKotem napisał(a): Proszę powiedzieć, którzy są ubrani i zachowują się nienormalnie.

Daaawno nie widziałem jakichkolwiek parad. Jeśli teraz takie parady nie są już lateksowo-skórzano-półnagie, to znaczy, że ludzie zmądrzeli.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości